En
تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1398
کد 4533

فرماندار اسلامشهر:

نظام و دولت درگیر جنگ اقتصادی و رسانه ای تمام عیار با آمریکائی هاست

فرماندار اسلامشهر گفت: نظام و دولت درگیر جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای تمام عیار با آمریکائی ها و اذناب منطقه ای آن است و آنها در تلاش هستند تا مردم را از نظام و انقلاب جدا کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان ادارات اسلامشهر که بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) برگزار شد سخن می گفت، اظهار داشت: ملت ما در 41 سال گذشته از نظام و انقلاب خود دفاع و پشتیبانی کرده اند و امروز نیز با ایستادگی و مقاومت خود در برابر تحریم های ظالمانه پاسخ کوبنده ای به دشمنان داده اند.
وی با اشاره به نقش سازنده زنان در عرصه های مختلف و مهم تاریخی کشور در دهه های اخیر گفت: زنان مسلمان کشورمان نقش موثری در پیروزی انقلاب داستند، در سالهای سخت دفاع مقدس نیز زنان و مادران این سرزمین همچون رزمندگان دلير و غيور دليرانه ايستادند و به جهانيان نشان دادند كه در راه دفاع از آرمانها و کیان کشورشان حاضرند از عواطف و احساسات خود چشم پوشي كنند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد:عشق به اسلام و ميهن سبب شده بود كه آنان خانواده و خودشان را از خاطر ببرند و تنها به مصلحت کشور بينديشند. زنان ايراني در طي جنگ تحميلي با پيروي از مكتب عاشورا و پيام رسان آن حضرت زينب كبري(س) حماسه هاي فراموش نشدني آفريدند.
وی تصریح کرد: در شرایط حساس و خطیر کنونی که کشور ما تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه قرار گرفته باز هم این بانوان هستند که می توانند به عنوان نیمی از جمعیت فعال و پویای کشور، در این جنگ اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای نقش سازنده و موثری ایفا کنند.
مرسلپور در بخش دیگری از سخنان خود حضرت فاطمه زهرا(س) را الگویی بی بدیل برای زنان و بانوان دانست و گفت: پیروی از الگوهای رفتاری حضرت فاطمه زهرا(س)، می تواند خانواده های ما را در برابر شبیخون فرهنگی و بسیاری از آسیب های اجتماعی مصون سازد.
وی با اشاره به درخشش جوانان اسلامشهر در عرصه های مختلف ورزشی، قرآنی، علمی، هنری و... گفت: بی تردید این موفقیت ها حاصل تلاش و ایثار مادرانی است که برای سربلندی فرزندان شان سخت های فراوانی را تحمل می کنند.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 10 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 37