En
تاریخ : يکشنبه 13 مرداد 1398
کد 4539

تاکید فرمانده انتظامی غرب استان تهران بر ضرورت تقویت فرماندهی انتظامی اسلامشهر

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: با توجه به حساسیت اسلامشهر و نزدیکی به پایتخت تمام مسائل و موضوعات شهرستان اسلامشهر در اولویت قرار داشته و نسبت به رفع کمبودها و تقویت فرماندهی انتظامی شهرستان اقدامات مناسبی انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، سردار محسن خانچرلی در آئین تودیع سرهنگ حسن آبادی و معارفه سرهنگ مهدی کرمی بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به ضرورت تکریم ارباب رجوع مجموعه فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: سیاست کاری بنده در غرب استان تهران این است که مردم نباید برای پیگیری کار خود به دفتر رئیس کلانتری و نیروی انتظامی مراجعه کنند، بلکه فرماندهان باید به خدمت مردم بروند و در برنامه‌های مدونی که از سوی بازرسی‌های غرب استان تهران صورت می‌گیرد در تمامی شهرستان‌ها در مساجد و مراکز مهّم حضور پیدا کرده و مشکلات مردم را از نزدیک لمس کنند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران سپس به ارائه گزارشی از عملکرد چهار ماه گذشته نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر پرداخت و گفت: تعداد 58 هزار تماس گرفته شده با مرکز فوریت‌های پلیس که رشد 9 درصدی نسبت به سال گذشته داشته، نشان از اعتماد مردم اسلامشهر به نیروی انتظامی دارد و علاوه بر این 51 هزار مأموریت نیز در این محدوده زمانی صورت گرفته است.
سردار خانچرلی ادامه داد: 500 دستگاه خودرو، 70 دستگاه موتورسیکلت و بیش از 660 فقره پرونده لوازم خودرو مسروقه کشف و به مالباختگان تحویل داده شد و قریب به 600 نفر از سارقان محدوده اسلامشهر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
وی با تأکید بر سیستمی و هوشمند کردن تجهیزات پلیسی تصریح کرد: با مجهز کردن جاده‌ها به دوربین‌های ثبت تخلف، نصب دوربین‌های شهری، استفاده از خودرو پلاک‌خوان، مانیتور کردن اصناف و هوشمند کردن و مجهز شدن خودروهای گشت به GPS که تنها با حمایت و همکاری مسئولان شهرستان میسر است، می‌توان کمبود نیرو را جبران و امنیت بیشتری را برای مردم فراهم ساخت.
 
 فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است اقدامات انجام شده و فعالیت‌های انجام شده در نیروی انتظامی به صورت لوح فشرده در اختیار ائمه جمعه و فرمانداران و مردم قرار گیرد تا ما در راستای انتقال فعالیت‌ها و ارائه گزارش عملکرد نیروی انتظامی به مسئولان کوتاهی نکرده باشیم.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 13 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 102