En
تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398
کد 4543

پیام تبریک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک فرا رسیدن 17 مردادماه و روز خبرنگار را تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر متن پیام مشترک مسعود مرسلپور و حجت الاسلام والمسلمین نوروزی به شرح ذیل است:
«ن و القلم و مایسطرون»
روز خبرنگار روز گرامیداشت و ارج نهادن به آگاهی و دانایی است. هفده مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمودصارمی هر سال یادآور مجاهدت های عزیزان حقیقت طلبی است که با هدف روایت واقعیت ها، پرچم اطلاع رسانی را بر دوش کشیده و در این امر مقدس از جان خویش نیز گذشته اند. به راستی خبرنگاران؛ از پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی وفرهنگ سازی در جامعه هستند و نقش انکارناپذیری در راستای اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی لازم برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می‌کنند.
این قشر فرهیخته را باید به راستی تجسم امانت، صداقت، آگاهی، دلسوزی و وظیفه شناسی دانست که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک و تهنیت به مناسبت روز خبرنگار، از زحمات و همراهی بی دریغ اصحاب قلم و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی شهرستان اسلامشهر که در تبیین و تحلیل موضوعات، انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و خدماتی که توسط ادارات و دستگاههای مختلف اجرائی و انقلابی تلاش می کنند قدردانی نموده، سلامتی و داوم عزت و موفقیت خبرنگاران ساعی و پرتلاش شهرستان اسلامشهر را از خداوند منان مسألت می نماییم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 32