En
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 4551

بازدید فرماندار اسلامشهر از غرفه یکی از واحدهای تولیدی شهرستان در نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

فرماندار اسلامشهر با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (هافکس ۲۰۱۸) از غرفه شرکت ایده پردازان صنعت تیس یکی از واحدهای تولیدی موفق شهرستان در عرصه تولید مبلمان منزل بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در حاشیه این بازدید که محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشت، مسعود مرسلپور ضمن گفتگو با مدیران این شرکت، بر ضرورت رفع مشکلات این مجموعه تولیدی جهت توسعه و گسترش فعالیت های آن و ایجاد فرصت های شغلی جدید تاکید کرد.
گفتنی است گروه مبلمان تیس به عنوان یکی از فعالان پیشرو در زمینه‌ی طراحی و تولید مبلمان کلاسیک و مدرن با قریب به دو دهه فعالیت در زمینه تولید و بازرگانی انواع مبلمان اداری و خانگی در سال ۱۳۹۱ اقدام به احداث کارخانجات تولیدی ساخت مبلمان اداری و خانگی نمود. کارخانه گروه مبلمان اداری و خانگی تیس در فضایی به وسعت سیزده هزار متر مربع در شهرستان اسلامشهر احداث شده است. گروه مبلمان اداری و خانگی تیس با به کارگیری نیروهای کار متخصص و با تجربه و استفاده از دانش تولیدکنندگان بنام اروپایی اکنون قادر به صادرات محصولات مبلمان اداری و خانگی در راستای حضور در بازار بین‌المللی و رقابت با سایر تولیدکنندگان خارجی است.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 57