En
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398
کد 4621

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

نقش موثر اصناف در تبیین امر به‌ معروف در جامعه

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به نقش موثر اصناف در تبیین امر به‌ معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: با توجه به اینکه اقشار مختلف جامعه با اصناف و بازاریان در ارتباط هستند، صاحبان واحدهای صنفی در ترویج و گسترش این دو فریضه می توانند موثر و سازنده عمل کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در همایش امر به معروف و نهی از منکر که با حضور حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در سالن همایش اتاق اصناف برگزار شد، در سخنانی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت: یکی از مهمترین دلایل قیام و نهضت خونین حضرت سیدالشهداء(ع) امر به معروف و نهی از منکر بود.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه توجه به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاحدودی کمرنگ شده گفت: همه باید در ترویج این فرهنگ دینی سازنده پیش قدم باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کسبه و اصناف شهرستان در امور خیر و خداپسندانه همواره پیش قدم هستند، افزود: پس از وقوع سیل فرودین ماه اقشار مختلف مردم شهرستان بویژه کسبه با ایثار و ازخودگذشتگی بخوبی وارد میدان شدند و کمک های نقدی و غیر نقدی قابل توجهی به هموطنان سیل زده اهدا کردند که این امر جلوه ماندگاری از نوعدوستی مردم اسلامشهر بود.  • نوشته شده
  • در شنبه 16 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 31