En
تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1398
کد 4653

قدردانی فرماندار اسلامشهر از تلاش نیروی انتظامی برای دستگیری سارقان مسلح طلافروشی

 فرماندار اسلامشهر از تلاش های شبانه روزی فرماندهی انتظامی شهرستان برای دستگیری سارقان مسلح طلافروشی خیابان مهدیه قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با اشاره به دستگیری باند ۵ نفره سارقان مسلح طلافروشی خیابان مهدیه اسلامشهر توسط پلیس آگاهی شهرستان گفت: بلافاصله پس از وقوع این سرقت تیمی ویژه در پلیس آگاهی اسلامشهر ماموریت یافت تا این سارقان مسلح را به دام بیاندازد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سارقان ردی از خود بجای نگذاشته بودند و صاحب این واحد صنفی نیز برخی نکات امنیتی را رعایت نکرده بود با این حال با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و اقدامات پلیسی ویژه روز سه شنبه 26 شهریورماه اعضای این باند 5 نفره دستگیر شدند.
فرماندار اسلامشهر بر ضرورت توجه متصدیان واحدهای صنفی بویژه طلافروشی ها به رعایت نکات امنیتی و تجهیز واحدهای صنفی به دوربین های مراقبتی تاکید کرد و افزود: نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان با هوشیاری و آمادگی کامل باهرگونه جرم و اقدامی که امنیت روانی جامعه را مخدوش کند، برخورد خواهند کرد.
گفتنی است ۱۲ شهریور ماه ۹۸ تعدادی سارق مسلح با هجوم به یک طلافروشی در خیابان مهدیه اقدام به سرقت کمتر از ۲۵۰ گرم طلا کرده بودند که روز گذشته توسط پلیس آگاهی اسلامشهر دستگیر شدند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 28 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 75