En
تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1398
کد 4656

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور:

باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا مبارک مردم و جوانان شهرستان اسلامشهر

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: امیدوارم باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا مبارک مردم و جوانان شهرستان اسلامشهر باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسن کریمی که در نشست امضاء تفاهم نامه انتقال باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا به اسلامشهر در دفتر فرماندار شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به شناختی که از اسلامشهر و جوانان ورزش دوست این شهرستان داریم بی تردید استقبال خوبی از انتقال این باشگاه به اسلامشهر صورت خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه ورزشگاه 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر پس از ورزشگاه آزادی بهترین و مناسب ترین استادیوم ورزشی استان تهران است افزود: باشگاه سایپا نیز از این ورزشگاه مجهز بخوبی نگهداری خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تصریح کرد: در کارگروهی که پس از امضاء این تفاهم نامه تشکیل می شود جزئیات و نحوه واگذاری ورزشگاه شهدای اسلامشهر به باشگاه سایپا مشخص خواهد شد.
وی ادامه داد: برخی نواقص از جمله راه دسترسی، تامین روشنائی استاندارد، نصب دوربین، راه اندازی گیت های الکترونیکی، شماره گذاری صندلی ها و... نیز باید در اسرع وقت مرتفع شود تا این ورزشگاه بتواند از بازیهای تیم سایپا در لیگ برتر میزبانی کند.
 
 
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 28 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 30