En
تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1398
کد 4657

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا:

ورزشگاه 7هزار نفری شهدای اسلامشهر توسعه خواهد یافت

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا گفت: ورزشگاه 7هزار نفری شهدای اسلامشهر جهت میزبانی مطلوب از بازیهای تیم سایپا در مسابقات لیگ برتر توسعه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مصطفی مدبر که در نشست امضاء تفاهم نامه انتقال باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا به اسلامشهر در دفتر فرماندار شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما صرفاً به برگزاری مسابقات تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه شهدای اسلامشهر اکتفا نخواهیم کرد و به تدریج و با مهیا شدن بستر لازم فعالیت های ورزشی باشگاه سایپا به اسلامشهر انتقال خواهد یافت.
وی تصریح کرد: گسترش استادیوم، احداث زمین تمرین، ساخت محل اقامت برای تیم های میهمان و میزبان و... از جمله اقداماتی است که در این مجموعه ورزشی انجام خواهد شد.
مدبر ادامه داد: در صورت تامین استانداردهای اعلام شده از سوی سازمان لیگ جهت میزبانی مسابقات لیگ برتر از جمله گیت های ورودی استاندارد، نصب دوربین، بلیط فروشی الکترونیکی، تامین روشنایی مناسب مسابقات تیم فوتبال سایپا در مسابقات لیگ برتر از ورزشگاه پاس قوامین به ورزشگاه 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر منتقل خواهد شد.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا همچنین با اشاره به فعالیت حرفه ای باشگاه سایپا در رشته فوتبال و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و آکادمی سایپا افزود: این باشگاه در سایر رشته‌ها از جمله والیبال، واترپلو، اتومبیل رانی، شطرنج و... نیز حضور فعالی دارد و ورزشکاران ما در این رشته‌ها نیز افتخارات بسیاری را کسب کرده اند.
وی در پایان اظهار داشت: با استقرار این باشگاه در اسلامشهر تحولات چشمگیری در ورزش این شهرستان رخ خواهد داد و از استعدادهای این شهرستان و سایر شهرستانهای استان تهران در جنوب غرب استان تهران در رشته های مختلف ورزشی استفاده خواهیم کرد.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 28 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 54