En
تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1398
کد 4658

با حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مدیرعامل سایپا صورت گرفت:

امضاء تفاهم نامه انتقال باشگاه سایپا به اسلامشهر در دفتر فرماندار شهرستان

انتقال باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا به اسلامشهر ظهر امروز با برگزاری نشستی در دفتر فرماندار اسلامشهر و امضاء تفاهم نامه ای توسط حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، مصطفی مدبر مدیرعامل باشگاه سایپا، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و رضا گلمحمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران نهایی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این نشست که یونس اسدی مقدم دادستان ، حسین طلا شهردار و قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جونان اسلامشهر نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی از آمادگی کامل شهرستان برای میزبانی از باشگاه سایپا خبر داد و گفت: ورزشکاران اسلامشهر از استعداد و ظرفیت بالایی برخوردارند و بی تردید با این انتقال شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر استعداد جوانان شهرستان خواهیم بود.
مرسلپور تصریح کرد: با توجه به فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا در اکثر رشته های ورزشی با استقرار این باشگاه در اسلامشهر زمینه لازم جهت شکوفایی استعداد نوجوانان و جوانان اسلامشهر و شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران در رشته‌های مختلف از جمله فوتبال، والیبال و... نیز فراهم می شود.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به علاقمندی نوجوانان و جوانان این شهرستان به رشته ورزشی فوتبال افزود: در حال حاضر ۲۵ بازیکن اسلامشهری در تیم‌های مختلف در لیگ برتر فوتبال و لیگ آزادگان مشغول بازی هستند و شصت مدرسه فوتبال نیز در اسلامشهر دایر است.
وی با بیان اینکه مجموعه ورزشی ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر بخوبی می تواند از مسابقات تیم فوتبال سایپا در بازیهای لیگ برتر میزبانی کند ادامه داد: با آغاز برگزاری مسابقات تیم سایپا در اسلامشهر جوانان و نوجوانان فوتبالدوست این شهرستان از این تیم حمایت خواهند کرد.
وی در پایان بر ضرورت رفع برخی نواقص استادیوم 7 هزار نفری شهدای اسلامشهر گفت: چمن این ورزشگاه با صرف هزینه 90 میلیون تومانی در حال حاضر از کیفیت لازم جهت میزبانی از مسابقات تیم سایپا برخوردار است.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 28 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 41