En
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398
کد 4664

برگزاری آئین تحلیف دو عضو علی البدل شورای شهر چهاردانگه

مراسم تحلیف دو عضو علی البدل شورای شهر چهاردانگه، با حضور داود بیات سرمدی سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر و مصطفی حیدری بخشدار چهاردانگه در ساختمان شورای شهر چهاردانگه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه مراسم تحلیف حمزه خوارزمشاهی و معصومه گیل آبادی دو عضو علی البدل شورای شهر چهاردانگه برگزار شد و اعضای جدید رسماً فعالیت خود را در این شورا آغاز کردند.
سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر در سخنانی در این جلسه گفت: اعضای شورای شهر با پرهیز از ورود به مسائل حاشیه ای و انجام کارهای اساسی و کارشناسی شده، زمینه رشد و توسعه منطقه را فراهم آوردند.
وی تأکید کرد: انجام کارهای اساسی در چهاردانگه در بحث حمل و نقل عمومی و مترو یکی از اقدامات اساسی و اولویت‌دار مورد تاکید فرمانداری است و با توجه به آغاز فعالیت حفر تونل مترو به سمت اسلامشهر، احداث ایستگاه چهاردانگه که بر عهده شهرداری چهاردانگه بوده، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این شهر است که باید تا پایان سال ۹۹ احداث و به بهره برداری برسد.
سرمدی ادامه داد: آزاد سازی معابر موجود در لاین کندرو بزرگراه آیت الله سعیدی در منطقه چهاردانگه، تملک املاک و اراضی معارض در مسیر، تکمیل ساختمان های نیمه کاره و پروژه های نیمه تمام شهرداری یکی دیگر از اقدامات اساسی است که باید با همت شهرداری و حمایت اعضای شورای شهر چهاردانگه و همکاری سایر دستگاههای اجرایی و خدمات رسان در منطقه انجام شود.
وی با تاکید بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز افزود: مسائل مرتبط با ساخت و سازهای غیر مجازی که در اراضی کشاورزی احداث شده، حتماً بایدبا همکاری دستگاه قضایی و نهادهای ذیربط در چارچوب قوانین و مقررات قانونی ،مورد رسیدگی قرار گرفته و بااخذ مجوزهای لازم، نسبت به اعمال قانون و قلع وقمع این بناها اقدام شود.
سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر با هشدار به افراد قانون شکن ،خاطرنشان کرد: تمامی کسانی که به نوعی قانون را زیر پا می گذارند، بدانند که بدون اغماض و در چارچوب قانون حتماً با آنها برخورد لازم انجام خواهد شد و از تضییع حقوق شهروندان توسط هر فرد حقیقی و حقوقی با حمایت و همکاری دستگاه قضایی جلوگیری به عمل خواهد آمد، افراد قانون‌شکن و فرصت طلب حتما به سزای اعمال غیر قانونی خود، خواهند رسید.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 31 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 109