En
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398
کد 4666

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:

نگهداشت اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید مهمترین راهبرد شهرستان

فرماندار اسلامشهر نگهداشت اشتغال موجود و ایجاد فرصت های شغلی جدید را مهمترین راهبرد شهرستان در نیمه دوم سال جاری عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سخن می گفت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان والا مقام اظهار داشت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری، تاکیدات رئیس جمهور کشورمان و استاندار تهران همه باید برای رونق تولید و ایجاد اشتغال تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه دشمنان ملت ایران در حوزه اقتصاد متمرکز هستند و می خواهند از این طریق به مردم آسیب بزنند، افزود: آنها بخوبی می دانند که از طریق مسائل سیاسی، نظامی و فشارهای منطقه ای نمی توانند به اهدافشان برسند بهمین خاطر تحریم های اقتصادی کم سابقه ای را علیه کشورمان اعمال کرده اند.
فرماندار اسلامشهر به اشاره به وحدت عملی که در یک سال گذشته در جهت اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان حاکم است گفت: با همدلی مدیران اسلامشهر توفیقات خوبی در زمینه رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال در سطح استان تهران بدست آمد و موفق شدیم رتبه نخست ایجاد اشتغال در سال 97 را بدست آوریم.
وی با بیان اینکه در نیمه نخست سال جاری نیز شهرستان اسلامشهر با ایجاد بیش از 5 هزار شغل جدید ثبت شده در سامانه رصد اشتغال  کشور رتبه نخست استان تهران را بدست آورده افزود: بحمدا... همه کارخانه های بحرانی شهرستان مشکلاتشان برطرف شده و مشغول کار و تولید هستند و تنها یکی از کارخانه های صنعتی با کمبود مواد اولیه مواجه است که در تلاش هستیم تا با کمک مسئولان استانی این کمبود را تامین کنیم.
مرسلپور در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شاید عده ای جهت نشان دادن ناکارآمدی برای بهره برداری های سیاسی خود نخواهند تا کاری در شهرستان انجام شود اما ما وظیفه داریم تا لحظه ای که در مسئولیت هستیم به مردم خدمت کنیم.
فرماندار اسلامشهر همچنین خواستار همکاری و تعامل بیشتر شعب بانکها با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان شد.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 31 شهريور 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 48