En
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398
کد 4719

اعلام نرخ جدید نان در اسلامشهر توسط فرماندار شهرستان

فرماندار اسلامشهر از تصویب نرخ انواع نان بربری، سنگگ، لواش و تافتون با گندم یارانه‌ای و آزاد پز خبر داد و گفت: پس از 5 سال عدم تغییر در قیمت نان در شهرستان نرخ جدید از امروز در اسلامشهر به نانوایی ها ابلاغ شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال جاری با صلاحدید دولت تعیین قیمت گذاری نان در شهرستان بر عهده فرماندار گذاشته شد در این راستا با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی خانوارها و همچنین جلوگیری از متضرر شدن صنف نانوایان که در 5 سال گذشته افزایشی در قیمت نان نداشتند، نرخ جدید در شورای آرد و نان شهرستان تصویب و با طی مراحل قانونی ابلاغ شد.
مرسلپور با بیان اینکه قیمت‌های جدید نان از امروز اجرایی و متخلفان رصد خواهند شد، افزود: طرح نظارتی از امروز با همکاری تعزیرات حکومتی، بازرسی اتاق اصناف و نمایندگان اتحادیه‌های نانوایان در دستور کار قرار دارد تا قیمت و وزن انواع نان در نانوایی‌ها  کنترل و با متخلفان برخورد شود.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: مطمئنا با گرانفروشان و کم فروشان متخلف برابر قانون شورای آرد و نان و تعزیرات برخورد قانونی خواهد شد. در این راستا، شهروندان می توانند هرگونه تخلف از سوی واحدهای نانوایی را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.
وی افزود: در بخش نانوایی‌های یارانه‌پز، نان بربری با وزن چانه ۵5۰ گرمی به‌ قیمت 1000 تومان، سنگک با وزن نان 40۰ گرمی، ‌هزار و 2۰۰ تومان؛ تافتون با وزن چانه ۲30 گرمی ۵۰۰ تومان و لواش با وزن چانه 150 گرمی به نرخ ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود.
مرسلپور با اشاره به قیمت‌های جدید برای نانوایی‌های آزادپز نیز اظهار کرد: نان بربری با وزن 58۰ گرمی به ‌قیمت یک‌هزار و 3۰۰ تومان، سنگک با وزن ۴5۰ گرمی به نرخ یک هزار و 600 تومان، تافتون با ۲80 گرمی به‌ نرخ 8۰۰ تومان و لواش به وزن ۱7۰ گرم، ۴۰۰ تومان در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

شهروندان می توانند هرگونه تخلف از سوی واحدهای نانوایی را از طرق زیر اطلاع  داده و پیگیری کنند 

سامانه گویا  ۱۲۴
سامانه پیامکی ارتباط مردم با فرماندار 30008907888888
تلفن بازرسی و شکایات اتاق اصناف 02156132588
اتحادیه نانوایان شهرستان اسلامشهر 02156345224
 
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 116