En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 4729

فرماندار اسلامشهر:

دستگیری سارقان طلافروشی اقتدار نیروی انتظامی را به رخ کشید

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: دستگیری سارقان مسلح طلافروشی خیابان مهدیه که ردی از خود بجای نگذاشته بودند، اقتدار نیروی انتظامی را به رخ کشید و برای مردم امنیت آفرین و آرامش بخش بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی سخن می گفت، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: توسعه و پیشرفت در تمامی زمینه ها تنها در سایه امنیت و آرامش امکان پذیر است و نیروی انتظامی یکی از مهمترین ارگان های تامین نظم و امنیت در سطح کشور در کنار ارتش، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات است.
رئیس شورای تامین شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان سبزپوشان بی ادعا خنثی کننده توطئه‌های دشمنان در داخل و مرزهای کشور هستند افزود: امنیت، نظم و آرامشی که در جامعه شاهد هستیم، مرهون تلاش های شبانه روزی نیروهای جان بر کف انتظامی است.
همچنین حجت‌الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه امام جمعه شهرستان اسلامشهر نیز در سخنانی در این مراسم با بیان اینکه خداوند متعال درآیات قرآن کریم ازانسان‌هایی نام می‌برد که بابرکت هستند و به مردم سود می‌رسانند و مشکلات آنها را برطرف می‌کنند افزود: بخشی از نیروهای سود رسان در جامعه، سبزپوشان نیروی انتظامی هستند که در راه حفاظت از ارزش‌های دینی و اخلاق اسلامی نقش ‌بسزایی دارند.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی در راه مبارزه با دشمنان خدا، امنیت کشور و سوداگران مرگ، دوازده هزار شهید و بیست و چهار هزار جانباز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و در کنار سایر نیروهای مسلح در راه آسایش زندگی دیگران و نفع رساندن به مردم تلاش می‌کنند.
در بخش دیگری از این مراسم سرهنگ مهدی کرمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر نیز درسخنانی اظهار داشت: نیروی انتظامی با اقتدار و صمیمیت با مردم و در لوای قانون به حفاظت از امنیت و حفظ ارزشهای اسلامی تا آخرین قطره خون خود ادامه خواهد داد.
 
گفتنی است در بخش پایانی این مراسم که امام جمعه واوان، اعضای شورای تامین شهرستان، معاونین برنامه ریزی و توسعه و امور فنی و عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه و جمعی از مسئولان شهرستان نیز در آن حضور داشتند، از  جمعی از خانواده معظم شهدای ناجا، بازنشستگان و پرسنل نمونه فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر تجلیل بعمل آمد.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 43