En
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
کد 4731

با حضور فرماندار اسلامشهر صورت گرفت:

آغاز اعزام اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی از شرکت خلیج فارس

مراسم اعزام اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی از شرکت حمل و نقل خلیج فارس به مناطق مرزی کشور صبح امروز با حضور فرماندار اسلامشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی در این مراسم با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین حسینی افتخار بزرگی است که نصیب شما رانندگان پرتلاش و زحمتکش شده اظهار داشت: باید نهایت دقت را در جهت رعایت قوانین و مقررات ترافیکی داشته باشید تا خدای نکرده حادثه ای برای مسافران و زائران اربعین حسینی رخ ندهد.
فرماندار اسلامشهر همچنین بر ضرورت پشتیبانی فنی اتوبوس های اعزامی به مناطق مرزی تاکید کرد و گفت: این اتوبوس‌ها در مسیر مرز خسروی تا شهر نجف فعالیت خواهند کرد و ان شاءا... خدماتی که ارائه می شود مورد رضایت خداوند متعال و امام حسین(ع) قرار گیرد.
گفتنی است ستاد مردمی اعزام اتوبوس‌های اربعین حسینی، به منظور هماهنگی و همکاری با ستاد مرکزی اربعین و اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور تشکیل شده، که در این راستا شرکت سیر سبز فرادیس و حمل و نقل بین المللی خلیج فارس اقدام به جذب و اعزام اتوبوس های مورد نظر زائرین کرده است.
با توجه به به حضور میلیونی زائرین ایرانی در مراسم اربعین حسینی با هماهنگی به عمل آمده با ستاد مرکزی اربعین مقرر گردیده، این مرکز بالغ بر یک هزار دستگاه اتوبوس را جذب و اعزام نمایند که در مرحله نخست صبح امروز 50 دستگاه به مرز خسروی اعزام شد و تا پایان هفته 200 دستگاه اتوبوس دیگر نیز اعزام خواهد شد.


 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 39