En
تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1398
کد 4786

فرماندار اسلامشهر:

تعزیرات حکومتی اشد مجازات را برای خرید و فروش غیرمجاز آرد اعمال کند

فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت تداوم بازرسی و نظارت بر فعالیت نانوایی های تاکید کرد و گفت: تعزیرات حکومتی باید اشد مجازات را برای نانوایان متخلفی که اقدام به خرید و فروش غیرمجاز آرد می کنند، اعمال کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: آرد یارانه ای که در اختیار نانوایی ها قرار می گیرد حق مردم است و نباید از جای دیگری سر در بیاورد.
وی با بیان اینکه نان به عنوان قوت اصلی مردم از اهمیت بالایی برخوردار است تصریح کرد: در هفته های اخیر از 80 واحد نانوایی بازرسی شده و با 18 واحد متخلف نیز برخورد شده است.
مرسلپور با بیان اینکه مردم همچنان از کیفیت نان برخی نانوایی ها گلایه و شکایت دارند، افزود: نظارت بر فعالیت نانوایی ها و کنترل کیفیت و قیمت انواع نان باید همچنان توسط تیم های بازرسی و نظارت ادامه داشته باشد.
رئیس شورای آرد و نان اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه برخی از شهروندان تمایلی به استفاده از نان بسته بندی شده که در برخی فروشگاهها ارائه می شود ندارند، گفت: باید اتحادیه نانوایان برنامه ریزی لازم را انجام دهد تا برخی نانوایی ها بصورت شیفتی تا ساعت 12 شب نسبت به پخت نان اقدام کنند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 81