En
تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1398
کد 4789

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اسلامشهر به ریاست معاون عمرانی فرماندار شهرستان

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اسلامشهر به ریاست معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر داود بیات سرمدی در سخنانی در این جلسه اظهار داشت: با برنامه ریزی اداره حفاظت محیط زیست و همکاری ادارات ذیربط ، بازدید سر زده از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین شهرستان انجام خواهد شد.
وی ضمن قدردانی از اقدامات اداره امور منابع آب شهرستان در زمینه لایروبی از رودخانه ها در یک سال اخیر افزود: با توجه به فرا رسیدن ماههای پربارش و تشدید بارشهای فصلی لایروبی رودخانه های اسلامشهر کماکان در دستور کار ادارات ذیربط قرار خواهد داشت.
سرمدی ادامه داد: بمنظور مدیریت بهتر آب،  پر کردن چاههای غیر مجاز توسط امور منابع آب شهرستان کماکان انجام خواهد شد.
معاون امور فنی و عمرانی فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از این جلسه با اشاره به اعلام آمادگی روسای ادارات آموزش و پرورش اسلامشهر و چهاردانگه در رابطه با برگزاری آموزشهای دوره ای در مدارس در مواقع وقوع حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی، جمعیت هلال احمر و آتش نشانی های شهرستان با همکاری شهرداریها برنامه آموزشی در مدارس را برنامه ریزی و اجراء خواهند کرد.
سرمدی افزود: شهرداری اسلامشهر باید در اسرع وقت نسبت به اصلاح و رفع نقص از سیستم نمایشگر آلودگی هوا در سر باغ فیض با همکاری محیط زیست اقدام کند.
وی ادامه داد: با توجه به فعالیت تعداد کثیری از کارخانجات و کارگاهها در محدوده شهر و بخش چهاردانگه و در راستای اطلاع رسانی به شهروندان و ساکنین این منطقه و همچنین اندازه گیری درصد آلایندگی محیط ، شهرداری شهر چهاردانگه نیز باید در رابطه با نصب نمایشگر آلودگی هوا با همکاری اداره حفاظت محیط زیست اقدامات لازم را انجام دهد.

 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 55