En
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398
کد 4807

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

راه پیمایی 13 آبان تبلور استکبار ستیزی ملت ایران است

فرماندار اسلامشهر گفت: راه پیمایی 13 آبان تبلور استکبار ستیزی ملت ایران است و نشان می دهد پس از گذشت چهل سال همچنان استکبار ستیزی رهبری معظم انقلاب، مردم و ارکان نظام تغییری نکرده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شورای آموزش و پرورش اسلامشهر سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: راه پیمایی 13 آبان یکی از یادگاران امام راحل(ره) است و همه وظیفه داریم در این راهپیمایی شرکت کنیم.
وی در ادامه این جلسه با اشاره به آغاز اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور گفت: دانش آموزانی که در این اردوها شرکت می کنند سفیران انتقال دهنده فرهنگ ایثارگری و شهادت دوران هشت سال دفاع هستند.
مرسلپور بر ضرورت پشتیبانی مطلوب از اردوهای راهیان نور تاکید کرد و افزود: شهرداری ها و بخشداری ها باید آموزش و پرورش و سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) را در برپایی هرچه بهتر اردوهای راهیان نور یاری دهند.
در ادامه این جلسه حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در سخنانی با تاکید بر ضرورت حضور همگان در راهپیمایی سیزدهم آبان در زمینه برگزاری اردوهای راهیان نور اظهار داشت: اعزام ۲۳۵ دانش آموز دختر شهرستان اسلامشهر و منطقه چهاردانگه در اردوی راهیان نور امسال از حرم امام راحل آغاز شد.
همچنین سرهنگ هادی ایلکا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سید الشهدا(ع) اسلامشهر در سخنانی به تشریح برنامه‌های سپاه در برگزاری اردوهای راهیان نور پرداخت و اظهار داشت: سال گذشته با همکاری آموزش و پرورش و ارگانها و نهادهای شهرستان یکصد و بیست دستگاه اتوبوس در بخش راهیان نور دانش آموزی و خانوادگی به سرزمینهای ایثار و شهادت اعزام شدند که در سطح کشور بی نظیر بود.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 8