En
تاریخ : پنجشنبه 23 آبان 1398
کد 4842

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد:

ضرورت شناسایی و معرفی استعدادهای فرهنگی و مذهبی اسلامشهر در هفته فرهنگی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هفته فرهنگی فرصتی است تا استعدادهای فرهنگی و مذهبی شهرستان شناسایی و به اقشار مختلف مردم در اقصی نقاط کشور و دنیا معرفی شود .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، حجت‌الاسلام احمد مازنی در آئین بازگشایی هفته فرهنگی شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه قدمت شهرستان اسلامشهر به 200 سال قبل از میلاد برمی‌گردد اظهار داشت: آثار مذهبی مسلمانان و غیرمسلمانان و همچنین وجود امامزادگان و بقاع متبرکه نشان از قدمت تاریخی این شهرستان مذهبی و فرهنگی دارد.
نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در هفته فرهنگی با ایجاد نشاط و فضای شاد و مفرح در منطقه، زمینه ایجاد شادابی برای آحاد مختلف مردم فراهم می‌شود افزود: برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگی باید منجر به ارتقاء سطح دانش و فرهنگ منطقه شود و از این ظرفیت‌های فرهنگی و میراث تاریخی در زمینه رونق اقتصادی و گردشگری استفاده شود.
مازنی بیان کرد: در کشور ظرفیت‌های گردشگری فراوانی وجود دارد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه سلامت یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا هستیم و بیمارانی از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی برای درمان به ایران سفر می‌کنند.
 وی با بیان اینکه زمینه رونق در جامعه را می‌توان با وحدت میان احزاب و گروه‌های سیاسی فراهم کرد گفت: 15 نشست صمیمی و کاربردی در سطح ملی و گفت‌وگو ‌میان سران جناح‌ها و احزاب برگزار و به زودی نیز نخستین کتاب تحت عنوان «میثاق ملی» که حاصل گفت‌وگو میان احزاب و جناح‌های سیاسی مختلف کشور است منتشر می‌شود.
 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه امروز ما نیاز به نشاط و شادی دارد و این نشاط باید در برخی مناسبتهای ملی و مذهبی ظهور و بروز پیدا کند.
آلبوم تصاویر بازدید از آخرین روند آماده سازی استادیوم هفت هزار نفری شهدای اسلامشهر

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 25