En
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398
کد 4847

فرماندار اسلامشهر:

مدیرانی که روحیه خدمتگزاری ندارند تغییر می کنند

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: ایرانی اسلامی درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار است و در این شرایط حساس مدیران ادارات باید تلاش مضاعفی داشته باشند و مدیرانی که در این شهرستان روحیه خدمتگزاری ندارند تغییر می کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شورای اداری شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با وجود خباثت های آمریکائی ها علیه ملت ایران و وضع سخت ترین تحریمها اقدامات خوبی از سوی دولتمردان انجام شده و شاهد بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ثبات در بازار ارز هستیم.
وی با بیان اینکه مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی باید ضمن پرهیز از دچار شدن به روزمرگی جسارت مدیریت در شرایط حساس کنونی را داشته باشند گفت: نوکری مردم مایه مباهات ماست و باید از تمام توان جهت خدمت به مردم شریف اسلامشهر استفاده کنیم.
فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود به گزارش ارائه شده از سوی مدیر امور مالیاتی شهرستان اشاره کرد و افزود: با وجود آنکه مالیاتی که اخذ می شود در سال 98 افزایشی نداشته با این حال اداره مالیات اسلامشهر در هشت ماه امسال به میزان کل سال 97 وصول مالیات داشته است که این امر نشان دهنده رونق یافتن فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی و افزایش تولید شهرستان است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 9 هزار شغل در شهرستان ایجاد شد ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته بسیاری از واحدهای تولیدی به چرخه کار و فعالیت بازگشتند و بحمدا... اقدامات بسیار خوبی در حوزه تولید و اشتغال در اسلامشهر انجام شد.
مرسلپور بر ضرورت وحدت بین مسئولان شهرستان تاکید کرد و گفت: مهمترین وظیفه ما در شهرستان خدمت به مردم است و هیچ مدیری نباید منافع مردم و شهرستان را به منافع حزبی و گروهی ترجیح دهد.
وی با بیان اینکه همه باید به برگزاری مطلوب انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری کمک کنند افزود: باید زمینه را جهت حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در انتخابات فراهم کنیم.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: گره زدن اصل خدمت به مردم به انتخابات از هیچ مسئولی پذیرفتنی نیست و کار نکردن برای مردم خیانتی است که در روند برگزاری انتخابات خلل وارد می کند.
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 51