En
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398
کد 4870

فرماندار اسلامشهر:

آژانس ها و تاکسی ها نباید افزایش کرایه داشته باشند

فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت افزایش نظارت بر فعالیت آژانس ها و تاکسی های درون شهری و برون شهری تاکید کرد و گفت: آژانس ها و تاکسی ها نباید افزایش کرایه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سهمیه سوخت مناسبی برای تاکسی ها در نظر گرفته شده و در هیچ یک از خطوط تاکسی شهرستان افزایش کرایه ای نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه از رانندگان آژانس ها نیز ثبت نام در سامانه ای مشخص انجام خواهد شد تا سهمیه سوخت آنان نیز لحاظ شود گفت: پیش از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت افزایشی در نرخ کرایه برخی مسیرها داشتیم و پس از اجرای این طرح هرگونه افزایش کرایه ای توسط آژانس ها پذیرفتنی نیست.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: با مدیریت مناسب مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر و هماهنگی که بین پیمانکاران مربوط به سرویس دانش آموزان و مدیران مدارس ایجاد شد در حال حاضر فعالیت این سرویس ها با تغییرات حداقلی در حال انجام است.
وی افزود: جهت تسهيل در امر حمل و نقل عمومی دانش آموزی  يک سکو از جايگاه های سطح شهر به سوخت رساني رانندگان سرويس دانش آموزان اختصاص خواهد یافت. 
مرسلپور همچنین با اشاره به افزایش استفاده مردم از اتوبوس های درون شهری گفت: باید زمان بندی حرکت اتوبوس ها نیز به نحوی مدیریت شود تا مردم بتوانند در فواصل زمانی کوتاه از خدمات اتوبوسرانی استفاده کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه عملیات اجرایی متروی اسلامشهر نیز با سرعت مناسبی در حال انجام است، افزود: اقدامات لازم از سوی شهرداری چهاردانگه جهت احداث ایستگاه مترو آغاز شده و تمام تلاش ما این است به محض آماده شدن هر یک از ایستگاهها بهره برداری از آن را آغاز کنیم.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 143