En
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398
کد 4871

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رفع مسائل و مشکلات ساکنان محله سالور

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رفع مسائل و مشکلات ساکنان محله سالور تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در جمع نمازگزاران مسجد امام صادق(ع) در محله سالور سخن می گفت با اشاره به فتنه هفته گذشته که پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت آغاز شد اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند دشمنان ملت ایران همچون گذشته در این جنگ امنیتی نیز شکست سختی خوردند.
وی با بیان اینکه در دو سال گذشته سخت ترین و ظالمانه ترین تحریم ها و جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی توسط آمریکایی ها و اذنابش به راه افتاده گفت: این تحریم ها باعث شده تا مردم با مشکلات معیشتی و گرانی مواجه باشند و مسئولان کشور نیز در تلاش هستند تا از فشارهای اقتصادی بر مردم بکاهند.
مرسلپور به ضرورت های اجرایی شدن طرح مدیریت مصرف سوخت نیز اشاره کرد و افزود: مصرف بیش از صد میلیون لیتر بنزین در روز که حداقل 10 میلیون لیتر آن به سایر کشورها قاچاق می شد، توزیع ناعادلانه یارانه بنزین در جامعه و برنامه ریزی جهت کاهش مصرف بنزین به عنوان یکی از سرمایه های ملی باعث شد تا در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه این طرح را به تصویب برسانند.
وی ادامه داد: هفته گذشته دشمنان ملت ایران که در سالهای اخیر شکست های بسیاری را از ما تجربه کرده اند با برنامه ریزی سرویس های جاسوسی برخی کشورها و عملگی منافقین و سلطنت طلبان سعی کردند با اجیر کردن تعدادی اراذل و اوباش آشوبگر و فریب برخی جوانان و نوجوانان و آتش زدن بانکها و ادارات در برخی شهرها از جمله اسلامشهر آشوب ایجاد کنند.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: با جدا شدن مردم از صف اغتشاشگران و آشوبگران و با تلاش همت نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، نیروهای امنیتی و اعضای شورای تامین خیلی زود بساط آشوبگران برچیده شد و نسبت به سایر شهرستانهای استان تهران کمترین آسیب متوجه شهرستان اسلامشهر شد.
وی به دستگیری لیدرها و سرشاخه های آشوبگران اشاره کرد و گفت: آنچه که باید به آن اعتراف کنیم این است که متاسفانه بسیاری از ما مسئولان به دلیل درگیر بودن در دعواهای سیاسی و جناحی دچار غفلت شدیم و از توجه به برخی مسائل و جذب جوانان و نوجوانان غافل شدیم.
مرسلپور با بیان اینکه رواج شایعات و ترویج بعضی توهمات فتنه بعدی دشمنان است گفت: همه ما باید در این شرایط خطیر هوشیار باشیم و ضمن پرهیز از تهمت زنی و افترا به یکدیگر بیش از گذشته برای رفع مسائل و مشکلات مردم تلاش کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اختصاص بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی به بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی،بهداشتی، درمانی و... شهرستان اسلامشهر افزود: با وجود تلاش های صورت گرفته امکانات این شهرستان شایسته مردم نجیب، مومن و انقلابی اسلامشهر نیست.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه بوی نامطبوع فعالیت یک شرکت تولید محصولات لبنی یکی از مشکلات مهم مردم محله سالور است گفت: با برطرف شدن برخی مشکلات مالکیتی این شرکت، تاکید شده تا در اسرع وقت احداث تصفیه خانه جهت رفع این بوی نامطبوع آغاز شود.
وی بر ضرورت نوسازی و بهسازی بافت فرسوده این محله نیز تاکید کرد و ادامه داد: تسهیلات مناسبی برای اصلاح بافت فرسوده در نظر گرفته شده و دستگاههای خدماتی از جمله شهرداری نیز امتیازاتی را به این امر اختصاص داده اند.
پیگیری جهت استقرار دستگاه ای تی ام، احداث رمپ ورودی مناسب برای محله سالور و رسیدگی به کمبود فضای آموزشی و ورزشی این محله نیز از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد تاکید فرماندار شهرستان قرار گرفت.
گفتنی است در این جلسه معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار، رئیس پلیس امنیت، رئیس و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار منطقه یک اسلامشهر نیز حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 53