En
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398
کد 4883

بازدید معاون سیاسی وزیر کشور از فرمانداری اسلامشهر

معاون سیاسی وزیر کشور ضمن بازدید از اسلامشهر به دیدار و گفت‌وگو با فرماندار شهرستان پرداخت و در جریان آخرین وضعیت و شرایط خدمت رسانی به مردم در این شهرستان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر دکتر جمال عرف در جریان بازدید از شهرستان های غرب استان تهران علاوه بر بازدید میدانی از وضعیت این شهرستان با حضور در فرمانداری اسلامشهر با مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان نیز دیدار و گفتگو داشت.
مرسلپور در این دیدار ضمن قدردانی از حضور معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در شهرستان اسلامشهر به تشریح اقدامات صورت گرفته قبل و پس از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت پرداخت و گفت: با جدا شدن مردم از صف اغتشاشگران و آشوبگران در همان روز نخست و با تلاش و همت نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، نیروهای امنیتی و اعضای شورای تامین خیلی زود بساط آشوبگران برچیده شد و نسبت به سایر شهرستانهای استان تهران کمترین آسیب متوجه شهرستان اسلامشهر شد.
وی با اشاره به خسارتهای وارده به برخی بانکهای شهرستان توسط آشوبگران افزود: با پیگیری های انجام شده جهت رفاه شهروندان تعدادی دستگاه «ای تی ام» سیار در نقاط پرتردد شهرستان مستقر شده و همچنین در تلاش هستیم تا شعبی که آسیبی زیادی دیده اند با همکاری اتاق اصناف در نزدیکترین نقطه ممکن و بصورت موقت فعالیتشان را آغاز کنند.
فرماندار اسلامشهر به برگزاری جلسات و نشست های فوق العاده با مسئولان اتحادیه های صنفی، ستاد تنظیم بازار، شورای بانکهای شهرستان، شورای حمل و نقل و ترافیک و... در هفته گذ شته اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس تاکیدات رئیس جمهور کشورمان نظارت و کنترل بر بازار را افزایش داده ایم تا با هرگونه افزایش قیمت و گرانی برخورد شود.
مرسلپور تصریح کرد: گشت های مشترکی نیز با حضور بازرسان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف تشکیل شده و بر فعالیت کلیه واحدهای صنفی نظارت دارند.
فرماندار اسلامشهر همچنین به تشریح  برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری باشکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه پرداخت و گفت: برگزاری مطلوب انتخابات یکی از وظایف مهم ما در سال جاری است با این حال تاکید شده تا به بهانه برگزاری انتخابات خللی در کار مردم و دیگر مسائل شهرستان از جمله رونق تولید و سایر مسائل اجتماعی، اقتصادی و... وارد نشود.


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 55