En
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 4896

با حضور فرماندار اسلامشهر صورت گرفت: برگزاری آئین تودیع و معارفه بخشدار احمدآباد مستوفی

آئین تودیع و معارفه بخشدار احمدآباد مستوفی صبح امروز با حضور فرماندار اسلامشهر و امام جمعه احمدآباد مستوفی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور در سخنانی در این‌مراسم با اشاره به آغاز ثبت‎‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از اهداف دشمنان در آستانه یک رخداد تاریخی بزرگ دیگر در کشور طراحی سناریویی بود که پایبندی به دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در کشور را تحت‌الشعاع قرار دهد.
وی با تأکید بر اینکه در دوران بمباران شدید رژیم بعثی و حملات ناجوانمردانه ارتش بعث عراق انتخابات در کشور تعطیل نشد بیان کرد: در طول 40 سال گذشته هر زمان سخنی از انتخابات و برگزاری آن مطرح می‌شود دشمنان با شیوه‌های مختلف سناریوهای متعددی به منظور کمرنگ کردن حضور مردم طراحی می‌کنند اما مردم همواره حضور پررنگ‌تر و شاداب‌تری دارند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به جنگ تمام عیار اقتصادی در کشور افزود: همه مسئولان به این امر واقفند که مردم در زمینه مسائل معیشتی با مشکلاتی روبه‌رو هستند و تجددی که در بین برخی افراد جامعه ایجاد شده سبب می‌شود تا ظاهراً مشکلاتمان را در این برهه زمانی بیشتر جلوه دهیم.
مرسل‌پور بیان کرد: در شرایط فعلی خدمت و مسئولیت در ایران اگر هر چیز دیگری به غیر از نوکری مردم باشد امری عبث و بیهوده است و اگر کسی مسئولیت پذیرفت باید از بسیاری مسائل عبور کند.
وی همچنین با اشاره به اینکه مسئولیت در شرایط فعلی ایثار و از خودگذشتگی و اخلاص به معنای تمام است گفت: کسی که مسئول می‌شود باید پایبند به خون شهدا، آرمان‌های امام راحل و رهبری باشد و سیاست‌های کامل دولت را اجرا و همنوا و همگام با مردم حرکت کند.
فرماندار اسلامشهر در ادامه به اشتغال‌زایی برای 10 هزار نفر در سال 97 و بیش از 6 هزار نفر از ابتدای سال 98 تاکنون اشاره کرد و افزود: در شهرستان اسلامشهر اکثر مدیران با انگیزه، با تجربه، متدین و همراه مردم هستند و قطعاً عدم همراهی مردم با آشوبگران در روزهای گذشته نشان از رضایت مردم از مسئولان دارد.
مرسلپور ادامه داد: در شرایط فعلی کشور توجه به نیازهای مردم و کوشش در جهت رفع مشکلات آنان و در خدمت مردم بودن از موارد ضروری مورد توجه مسئولان است.
 وی همچنین خاطرنشان کرد: مردم از هوش سرشار سیاسی و اجتماعی برخوردارند و به همین منظور جریان‌های سیاسی باید مسیر خودشان را برای مردم تبیین سازند و اگر تحکم و تهدید در برنامه‌هایشان باشد نتیجه عکس خواهند گرفت.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: در راستای صیانت از آرای مردم قول می‌دهم با تمام وجود و بدون هرگونه رودربایستی، با افراط‌وتفریط تمام احزاب و جناح‌های سیاسی و رفتارهایی که آب به آسیاب دشمن می‌ریزند، مقاومت کرده و برخورد کنیم.
مرسلپور افزود: نباید بگذاریم دشمنان نظام از مطالب و سخنان دوستان خودی، با پازل بندی و سوءاستفاده از مطالب آنان، باعث لطمه زدن به کشور شوند.
گفتنی است در این مراسم از زحمات یقین‎لو بخشدار پیشین احمدآباد مستوفی در دوران یک ساله خدمت خود در این پست تجلیل و احسان بهرامی‌نژاد در حکمی با امضا استاندار تهران به سمت سرپرست بخشداری احمدآباد مستوفی معرفی و منصوب شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 116