En
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398
کد 5141

فرماندار اسلامشهر در جمع روحانیون و ائمه جماعات:

مردم با حضور گسترده در انتخابات پاسخ دشمنان را می دهند

فرماندار اسلامشهر در جمع روحانیون و ائمه جماعات اسلامشهر گفت: مردم با حضور گسترده در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری پاسخ دشمنان و خباثت های آمریکای جنایتکار را می دهند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: از روز 22 بهمن ماه سال 57 که انقلاب اسلامی ملت ایران با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید دشمنان ما تلاش زیادی کردند تا این نظام الهی را ساقط کنند.
وی با بیان اینکه بحمدا... انقلاب شکوهمند مردم ایران چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود را جشن گرفته گفت: با رهبری مدبرانه و داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تمامی توطئه های دشمنان انقلاب خنثی شده و ایران اسلامی پرقدرت به سمت آرمانهای و اهداف والای خود در حرکت است.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی دشمنان در دو سال اخیر افزود: تحریم های اخیر در 150 سال گذشته بی سابقه بوده و آمریکایی ها از تمام ظرفیتشان برای فشار وارد کردن به ملت ایران استفاده می کنند.
وی با بیان اینکه تنها با مدیریت هنرمندانه می توان کشور را در این شرایط خطیر مدیریت کرد ادامه داد: می دانیم مردم گلایه و مشکل دارند و اقشار ضعیف جامعه در مضیقه هستند با این حال تمام تلاش دولتمردان این است که با تکیه بر ظرفیت های داخلی و حمایت از تولید تحریم ها را به فرصتی برای رشد اقتصاد کشور تبدیل کنند.
مرسلپور در ادامه با بیان اینکه حفظ وحدت در جامعه و پرهیز از ایجاد دو قطبی بین مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: روحانیون و ائمه جماعات نقش مهمی در تبیین شرایط کشور و اهمیت حضور پرشور و گسترده مردم در راه پیمایی 22 بهمن و انتخابات دوم اسفند دارند.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 38