En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 5181

حضور پرشور و حماسی مردم اسلامشهر در راه پیمایی ۲۲ بهمن

مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان اسلامشهر با حضور حماسی و پر شور خود در هوایی سرد در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در راه پیمائی ۲۲ بهمن امسال مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان ، حجت‌الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، حجت الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز، علیرضا جعفری،داود بیات سرمدی و مصطفی زینت بخش معاونین فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، روسای ادارات و ارگانهای مختلف نیز دوشادوش مردم حضور داشتند.
راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان اسلامشهر راس ساعت ده و نیم صبح با تجمع اقشار مختلف مردم انقلابی، ولایت ‌مدار و شهید پرور در مقابل سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر و مسجد حضرت ولیعصر(عج) مهدیه در هوای بسیار سرد زمستانی به سمت مصلی نماز جمعه آغاز شد.
در طول مسیر راه پیمایی حضور نسل‌های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه‌هایی از حماسه حضور را به تصویر کشید و به همگان نشان داد مردم شهرستان اسلامشهر در کنار ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان‌های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.
راهپیمایان  با در دست داشتن تصاویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره سردار دلها و مجاهد رشید جبهه مقاومت را گرامی داشتند و با دست‌نوشته‌هایی با مضامین ضد استکبار و سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برائت خود از استکبار جهانی را اعلام و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیعت کردند.
با حضور و تجمع راه پیمایان شهرستان اسلامشهر در مصلی نماز جمعه، حجت الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز به سخنرانی پرداخت.
همچنین قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری یوم‌ا... ۲۲ بهمن‌ماه  در جمع راهپیمایان قرائت شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 50