En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 5191

تاکید مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران بر رسیدگی به چارت سازمانی دهیاری ها 

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران در همایش دهیاران و اعضای شوراهای روستایی شهرستان اسلامشهر که با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر برگزار شد خواستار رسیدگی به چارت سازمانی دهیاری ها شد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر معصومه پرندوار مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران در سخنانی اظهار داشت: اگر چارت سازمانی دهیاری ها تعیین تکلیف شود مشخص می شود دهیاری درجه پنج یا درجه یک چه تعداد نیرو باید داشته باشد. 
وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان همیشه در صدد ایجاد یأس و ناامیدی در کشورمان هستند بر ضرورت حضور همگان در انتخابات دوم اسفند تأکید کرد. 
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران افزود: از افتخارات جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید توجه به حوزه روستایی اعم از راه اندازی زیر ساختها و اشتغال روستایی است و می طلبد همگان از جمله رسانه ها و علی الخصوص جوانان انتقال دهنده انتقال امید و شادی به مردم باشند تا از این بزنگاه تاریخی هم به سلامت عبور کنیم. 
پرندوار تصریح کرد: در طول سال نود و هشت، در کل کشور 5000پروژه روستایی با وجود تحریم های شدید اقتصادی و فروش حداقلی نفت با اعتباری بالغ بر 950میلیارد تومان اجرا شد که سهم استان تهران در بخش روستایی و با همت دهیاران و شوراهای اسلامی در طول دهه مبارک فجر 262 پروژه با اعتبار129 میلیارد تومان بود. 
وی در ادامه ضمن درخواستی دیگر از معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: انتظار داریم در تخصیص اعتبارات ارزش افزوده برای روستاها کلمه استفاده اعتبارات در داخل محدوده روستا برداشته شود تا در حوالی روستاها هم عمران و آبادانی صورت گیرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 12