En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 5193

برگزاری جشن بزرگ‌انقلاب با حضور مدیر کل امور سیاسی وزارت کشور در اسلامشهر

جشن بزرگ‌انقلاب و پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر حمید ملا نوری مدیر کل امور سیاسی وزارت کشور و مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در بخش احمد آباد مستوفی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که امام جمعه احمد آباد مستوفی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار، بخشدار، شهردار و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ملا نوری در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه مبارک فجر نماد اقتدار، عزت و سربلندی ملت ایران است.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی با گذشت چهل و یک سال از عمر با برکت خود به الگویی برای کشورهای منطقه تبدیل شده افزود: ساختن کشوری امن، آرام، مقتدر و مستقل جز آرمانهای انقلاب اسلامی بود و امروز ایران اسلامی از امنیتی مثال زدنی برخوردار است و در تامین امنیت منطقه و بسیاری از تحولات مهم اثرگذار است.
مدیر کل امور سیاسی وزارت کشور با اشاره به جنگ اقتصادی، روانی و تبلیغاتی دشمنان علیه ملت بزرگ ایران گفت: همانگونه که مقام‌معظم رهبری فرمودند ملت ما باید با هوشیاری در مقابل این جنگ دشمن حالت تدافعی بگیرد.
وی با اشاره به برخی تحولات مهم منطقه در ماههای اخیر افزود: ترور ناجوانمرادنه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نشان داد که دشمنان انقلاب از اقتدار و پیروزی های ملت ایران و جبهه مقاومت در منطقه هراس دارند.
ملانوری به اهمیت برگزاری باشکوه راه پیمائی ۲۲ بهمن و مشارکت بالای مردم در انتخابات بزرگ‌دوم اسفند اشاره کرد و گفت: ان شاءالله با حضور پرشور مردم در این دو رویداد مهم شاهد خلق حماسه هایی دیگر که سربلندی نظام اسلامی، رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران را بدنبال دارد خواهیم بود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 22