En
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398
کد 5202

با هدف بررسی روند پروژه کتابخانه جلال آل احمد انجام شد؛

بازدید بخشدار و شهردار احمد آباد مستوفی از کتابخانه در حال باسازی جلال آل احمد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر، احسان بهرامی نژاد بخشدار، مجید شاهرودی شهردار ورضا غلامرضا رئیس شورای اسلامی شهر احمد آباد به همراه مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اسلامشهر از کتابخانه در حال بازسازی شهر احمد آباد مستوفی بازدید کردند.
دراین بازدید جعفری ابراز امیدواری کرد که با همراهی مسئولان شهری و تخصیص اعتبار و بودجه لازم شاهد افتتاح این پروژه و بهره مندی شهروندان از خدمات کتابخانه باشیم.
وی وجود کتابخانه ها و فضاهای مناسب را از ضروری ترین نیازها در مناطقی همچون شهر احمدآباد عنوان کرد و گفت: کتابخانه های عمومی در چند سال اخیر با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و برگزاری دوره های آموزشی، علاوه بر ارائه خدمات در حوزه امانت کتاب، پاسخگوی بسیاری از نیازهای فرهنگی و اجتماعی مردم منطقه بوده اند.
در ادامه بهرامی نژاد بخشدار و شاهرودی شهردار احمد آباد مستوفی ضمن مهم دانستن مقوله فرهنگ و به ویژه فرهنگ کتابخوانی در جامعه، ارتقای این شاخص ها را  در کاهش آسیب های اجتماعی موثر دانستند و در خصوص رفع مشکلات فنی و نیز انجام اصلاحات مورد نظر، تخصیص اعتبار،قول مساعدت و همکاری دادند.
گفتنی است، عملیات بازسازی پروژه کتابخانه جلال آل احمد شهر احمدآباد مستوفی با زیربنای 465 مترمربع  تیر ماه 96 آغاز شد ولی متاسفانه به دلیل عدم تخصیص اعتبار لازم بیش از دوسال است این پروژه متوقف شده است .
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 بهمن 1398
  • توسط کتابخانه های اسلامشهر شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 16