En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 5203

بازدید از کارگاه تولیدی هنری باران در بخش چهاردانگه

به گزارش روابط عمومی بخشداری چهاردانگه مصطفی حیدری بخشدار چهاردانگه با حضور در کارگاه تولیدی باران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف تولید از نزدیک مشکلات و موانع این مجموعه های تولیدی را مورد بررسی قرار دادند.

 در  بازدید از این تولیدی همایونی مدیر عامل این مجموعه گزارشی از تولید و پرسنل شاغل ارائه کرد همایونی گفت : در حال حاضر تولیدات این کارخانه به بازار ایران ارائه میگردد که در آینده ای نزدیک شاهد صادرات محصولات این مجموعه تولیدی به خارج از کشور نیز خواهیم بود .

ایشان به بحث اشتغال پایدار در کارخانه اشاره کرد و گفت : در حال حاضر تعداد پنجاه نفر به صورت مستقیم در بخش های مختلف شاغل هستند .همایونی تاکید کرد : با اهتمام دولتمردان و مسئولان گسترش تولیدات این شرکت مدنظر است که در آینده ای نزدیک به فضل الهی تعداد شاغلین به چند برابر افزایش خواهد یافت.

در این بازدید مصطفی حیدریبخشدار چهاردانگه گفت : دولت و مسئولان امر وظیفه دارند تولیدکنندگان را مورد حمایت قرار دهند و سرمایه ‌گذاری و ایجاد اشتغال را تسهیل نمایند تا تولیدکننده با خیالی آسوده‌تر کالای خود را تولید و به بازار عرضه نماید و هیچ نگرانی نسبت به آینده و سرمایه‌گذاری نداشته باشد . بخشدار تاکید کرد:  دولت باید تولید کنندگان کالاهای ایرانی را شناسایی و به تولیدکنندگان داخلی اهمیت ویژه‌ای قائل شود و با اعطای تسهیلات مختلف و همچنین مواد اولیه از کارخانه‌های داخل حمایت کندکه در این راستا دولت گام های موثری برای رفع مشکلات تولیدکنندگان برداشته است .


 

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط بخشداری چهار دانگه شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33