En
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398
کد 5217

تجلیل فرماندار اسلامشهر از بانوان شاغل در فرمانداری و بخشداری ها

 همزمان با سالروز ولادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) فرماندار اسلامشهر از بانوان شاغل در فرمانداری، بخشداری ها و دهیاری های شهرستان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه که معاونین فرماندار، بخشداران شهرستان و مسئول کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) به نقش آفرینی زن مسلمان ایرانی در مقاطع مهم و تاریخی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: زنان دوشادوش مردان در عرصه های مختلفی همچون پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و مقابله با تحریم ها و فشارهای اقتصادی ظالمانه حضوری موثر و ارزشمند داشتند.
وی با اشاره به نقش و جایگاه تربیتی زنان در کانون خانواده افزود: امروز زنان در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و... نیز فعال هستند و در شهرستان اسلامشهر بانوان کارآفرین بسیاری مشغول کارند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به رشد کمی و کیفی حضور زنان در عرصه های مدیریتی شهرستان گفت: با توجه به دقت عمل، سختکوشی و تلاش قابل توجه زنان در پست های مدیریتی شهرستان در دستگاههای مختلف، زمینه برای افزایش حضور این قشر از جامعه در جایگاههای مدیریتی ایجاد شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه همه جانبه دشمنان علیه نظام اسلامی تصریح کرد: همه وظیفه داریم در این شرایط حساس و خطیر برای سربلندی نظام اسلامی تلاش کنیم.
مرسلپور همچنین به برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: همه شما وظیفه دارید به عنوان سفیران و خادمان نظام اسلامی از مردم بویژه زنان برای مشارکت گسترده در انتخابات دوم اسفند دعوت کنید.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 64