En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 5267

بازدید فرماندار اسلامشهر از شعب اخذ رای شهرستان

فرماندار اسلامشهر و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان از برخی شعبه اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی در مسجد حضرت ولیعصر(عج) محله مهدیه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طبق فرمایشات امروز صبح مقام معظم رهبری روز انتخابات روز جشن ملی است اظهار داشت: بحمدا... مردم مومن و انقلابی شهرستان اسلامشهر از نخستین دقایق آغاز رای گیری حضور گسترده ای در این جشن بزرگ داشتند.
وی با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر خواستگاه۸۳۰ شهید والامقام و ۲ هزار و ۳۰۰ جانباز دفاع مقدس است افزود: مردم این شهرستان در تمامی مقاطع مهم حضوری موثر در صحنه داشته و پشتیبان قاطع انقلاب اسلامی بودند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: در طول ۴۱ سال گذشته همیشه مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمان برگزاری انتخابات هجمه‌های بسیاری وارد می‌کنند تا مشارکت مردم در انتخابات را تحت تاثیر قرار دهند فارغ از اینکه مردم ما این موضوعات را به خوبی می‌دانند و توجهی به آن ندارند.
وی ادامه داد: در سطح شهرستان اسلامشهر ۳۲۰ شعبه اخذ رای استقرار دارند که ۳۱۲ شعبه به صورت ثابت و هشت شعبه به صورت سیار کار اخذ رای از مردم را بر عهده دارند.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 77