En
تاریخ : پنجشنبه 15 اسفند 1398
کد 5294

اطلاعیه مهم شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر:

بیمارانی که شرایط حادی ندارند به بیمارستانها مراجعه نکنند 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر با صدور اطلاعیه ای از بیمارانی که شرایط حادی ندارند خواست تا از مراجعه به بیمارستان های شهرستان خودداری کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این اطلاعیه آمده است:
 در روزهای اخیر بخاطر مراجعه زیاد بیماران تنفسی که شرایط حادی نداشته و بالطبع نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارند شاهد حضور پرشمار شهروندان در مراکز درمانی اعم از بیمارستان یا درمانگاه های سطح اسلامشهر هستیم.  پزشکان توصیه می کنند افرادی که علائم بیماری تنفسی  را داشته و شرایط جسمانی حادی ندارند بهتر است در منزل به مدت دوهفته استراحت کنند و از منزل خارج نشوند. گاها مشاهده شده که این موارد‌ توسط برخی شهروندان رعایت نمی شود. ما نگرانی مردم را درک می کنیم ولی همانگونه که بارها اعلام شده ۸۰درصد افرادی که دچار کرونا ویروس می شوند نیازی به بستری شدن ندارند و نباید با خروج از منزل و رفتن به درمانگاهها و بیمارستان ها باعث انتقال بیماری به سایر افراد شوند. 
کلیه پزشکان در بیمارستانها و درمانگاههای شهرستان اسلامشهر بر نحوه درمان این بیماری و مشکلات حاد تنفسی واقف هستند. به پزشک درمانگر خود اعتماد کنید و توصیه های مراقبت در منزل که به شما مددجوی عزیز ارایه می شود را رعایت کنید و دوره دو هفته ای بیماری را در منزل سپری کنید. 
استفاده از داروهای تجویز شده، استراحت کامل در منزل، رعایت بهداشت فردی، خوردن مایعات گرم و تغذیه مناسب توصیه های لازم برای بهبود حال شماست.
 با هم  کرونا را در اسلامشهر شکست می دهیم.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 15 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 25