En
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1398
کد 5299

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:

ضرورت پرهیز از ایجاد شکاف بین رزمندگان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از تلاش ها و فعالیتهای مثبت و سازنده خبرنگاران و فعالان فضای مجازی جهت اطلاع رسانی درخصوص نحوه مقابله با ویروس کرونا از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان خواست تا از انتشار مطالبی که باعث ایجاد شکاف بین رزمندگان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا می شود، پرهیز کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تمامی اقداماتی که در سطح شهرستان در جهت مقابله با ویروس کرونا توسط دستگاههای مختلف صورت می گیرد بر اساس تصمیمات ستاد فرماندهی مقابله با ویروس کرونا و ستاد فرعی شهرستان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه بر اساس تقسیم کاری که در شهرستان انجام شده تمامی دستگاههای بخوبی تا امروز به وظایفشان عمل کرده اند افزود: شبکه بهداشت و درمان، مراکز بیمارستانی، بخشداری ها، شهرداری ها، گروه های جهادی سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع)، تعزیرات حکومتی، اداره صمت، اتاق اصناف و... همه در حال تلاش هستند تا از شیوع این ویروس در شهرستان پیشگیری شود.
رییس شورای تامین شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: انتشار هرگونه شایعه یا مطلب کذب و بی اساس و تلاش برای ایجاد شکاف بین رزمندگان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا که باعث دلسردی این عزیزان خواهد شد از هیچ فردی در فضای رسانه ای و مجازی پذیرفتنی نیست و با فرد خاطی برخورد قاطع قانونی صورت می گیرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20