En
تاریخ : شنبه 17 اسفند 1398
کد 5301

فرماندار شهرستان و امام جمعه اسلامشهر سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) را تبریک گفتند

به مناسبت سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) روز بزرگداشت مقام پدر و روز مرد فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک این عید بزرگ را تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در متن پیام مشترک مسعود مرسلپور و حجت الاسلام نوروزی آمده است:
سیزدهم ماه مبارک رجب سالروز ولادت باسعادت مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع)، حماسه‌ساز نیایش‌ها، مجاهد تنها و زیباترین تجلی عبودیت وحامی مظلومان است.
 بدینوسیله سالروز ولادت امیرمؤمنان حضرت علی(ع)، اسوه خرد ورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان و سرچشمه عدالت و حقیقت که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به عموم آزادمردان جهان، مردم شریف شهرستان اسلامشهر و خصوصاً پدران معظم شهیدان گرانقدر، جانبازان و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
ان شاءا... ملت بزرگ ایران اسلامی بویژه مردم مومن و انقلابی شهرستان اسلامشهر که جملگی عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت بویژه نخستین امام و پیشوای شیعیان هستند، با عنایت خداوند منان، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و با توسل به ائمه اطهار(ع) به برکت سالروز ولادت حضرت علی (ع) شرایطی را که بواسطه بیماری کرونا با آن مواجه گشته اند را با صحت و سلامتی سپری خواهند کرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 10