En
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398
کد 5308

فرماندار شهرستان کسب سهمیه المپیک2020 توسط بوکسور با اخلاق اسلامشهری را تبریک گفت

فرماندار شهرستان اسلامشهر با صدور پیامی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط شاهین موسوی دلاور مرد غیور و بوکسور با اخلاق اسلامشهری در رقابتهای گزینشی المپیک را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر متن پیام تبریک فرماندار اسلامشهر به شرح ذیل است:
کسب سهمیه ارزشمند المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط شاهین موسوی دلاور مرد غیور و بوکسور با اخلاق اسلامشهری در رقابتهای گزینشی المپیک آسیا مایه مباهات و افتخار هموطنانمان بویژه مردم ورزش شهرستان اسلامشهر شد.
همواره درخشش جوانان با استعداد اسلامشهر در عرصه های مختلف باعث شده تا همگان این شهرستان را دیار قهرمانان و پهلوانان ورزشی و حافظان قرآن کریم بنامند و کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان بزرگترین آوردگاه ورزش جهان توسط شاهین موسوی افتخاری بسیار ارزشمند برای ورزش کشورمان بویژه ورزش شهرستان اسلامشهر بشمار می رود.
ضمن تبریک این درخشش غرورآفرین به شاهین موسوی جوان شایسته و برومند اسلامشهری، خانواده این قهرمان افتخارآفرین، مردم ورزش دوست اسلامشهر و مدیران و زحمتکشان عرصه ورزش و جوانان شهرستان، پیشاپیش برای این بوکسور با اخلاق اسلامشهری و دیگر ورزشکاران کشورمان در المپیک2020  توکیو آرزوی موفقیت و سربلندی می نمایم.
گفتنی است در مسابقات بوکس گزینشی المپیک در قاره آسیا که از روز سه‌شنبه در شهر امان پایتخت اردن آغاز شده در رقابت پایانی ملی پوشان بوکس ایران، شاهین موسوی بوکسور اسلامشهری تیم ملی در وزن ۷۵ کیلوگرم به مصاف حریف مغولستانی رفت و با پیروزی ارزشمند مقابل وی دومین سهمیه المپیک ایران در ورزش بوکس را کسب کرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 40