En
تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1399
کد 5785

مراسم تجلیل از آتش نشانان بخش احمدآباد مستوفی

مراسم تجلیل از آتش نشانان بخش احمدآباد مستوفی روز دوشنبه هفتم مهرماه با حضور بخشدار ، رئیس شورای اسلامی بخش ، رئیس شورای اسلامی شهر احمدآباد ، دهیار حسن آباد خالصه در سه ایستگاه آتش نشانی بخش احمدآباد مستوفی برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی بخشداری احمدآباد مستوفی ، در ابتدای این مراسم بخشدار با جمله ای از پیامبر اکرم (ص) که می فرمایند : « کسی که دسته ‏ای از مسلمانان را از خطر سیل یا آتش سوزی نجات دهد، بهشت بر او واجب می شود .» سخنان خود را آغاز کردند .
در ادامه ایشان با اشاره به زحمات مخلصانه و تلاش‌های طاقت فرسا و شبانه روزی آتش‌نشانان اظهار داشتند ؛ دعای خیر مردم همیشه بدرقه راه شماست و تاریخ گواه فداکاری های آتش نشانان است ، همچنان که در روز هفتم مهر ۵۹ وقتی بمب افکن های رژیم بعث عراق ، پالایشگاه آبادان را به دریایی از آتش تبدیل کردند ، آتش نشانان دلیر ما  برای مهار آتش دلاورانه دل به آتش زدند و با بمباران مجدد پالایشگاه ، تعدادی از آنان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند . بدین ترتیب هفتمین روزپاییز به احترام شهدای آتش نشان « روز ایمنی و آتش نشانی » نام گذاری شد و ما هر ساله در این روز ضمن گرامیداشت یاد شهدای آتش نشان ، از زحمات آتش نشانان بخش احمدآباد مستوفی قدردانی می‌کنیم . 
لازم به ذکر است که در پایان این بازدید ها با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر و هدایایی از آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی احمدآباد مستوفی ، ایستگاه آتش نشانی حسن آباد خالصه و ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی واقع در بخش احمدآباد مستوفی قدردانی گردید . 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 مهر 1399
  • توسط بخشداری احمد آباد مستوفی شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 14
برچسب ها