En
تاریخ : چهارشنبه 9 مهر 1399
کد 5797

حضور فرماندار اسلامشهر در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی غرب تهران

صبح امروز مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران که با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در اردوگاه شهید منتظری برگزار شد، حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی سابق غرب استان تهران در سخنانی در این مراسم اظهار داشت: در حوزه مبارزه با اراذل و اوباش امروز اشراف اطلاعاتی وجود دارد و تمام اطلاعات آنها در اختیار است و هر لحظه اراده شود با آنها برخورد خواهد شد.
وی افزود: با تشکیل قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش اقدامات خوبی انجام شد و امروز اراذل و اوباشی در غرب تهران نیست که بخواهد قدرت نمایی کند و از چشم پلیس دور باشد.
خانچرلی گفت: هوشمندسازی شهرها در امر امنیت و پیشگیری از جرائم امری مهم است و موضوع افزایش فرهنگ ترافیک باعث سیل نزولی تلفات در غرب استان شده است.
گفتنی است در این مراسم که معاون امنیتی استاندار تهران، جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان شهرستان های غرب استان تهران حضور داشتند ضمن قدردانی از زحمات سردار محسن خانچرلی، سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری پایتخت به عنوان فرمانده انتظامی جدید غرب استان تهران معرفی شد.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 149