En
تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1399
کد 5810

برگزاری آئین تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر

آئین تکریم قدیر آرمیان و معارفه پیام نظر به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر با حضور داود سرمدی و محمد صالح ضیایی معاونین امور فنی و عمرانی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر ونادر شاملو معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات 7 ساله قدیر آرمیان در اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: اسلامشهر در حوزه ورزش از ظرفیت و پتانسیل کم نظیری برخوردار است و همواره این شهرستان در سطح استان تهران با قهرمانان و مدال آوران ورزشی شناخته می شود.
ضیایی با بیان اینکه حمایت های مجموعه فرمانداری در قالب شورای ورزش شهرستان از فعالیت های و برنامه های این اداره همچون گذشته تداوم خواهد داشت افزود: در کنار توجه به امر ورزش باید، به مسائل حوزه جوانان نیز توجه ویژه داشت و برنامه های هدفدار و منسجمی در این حوزه در شهرستان اجرا کرد.
همچنین در ادامه این مراسم قدیر آرمیان رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مسؤولان شهرستان و پرسنل اداره ورزش و جوانان در زمان تصدی وی، اظهار کرد: به عنوان یک پیشکسوت و فرزند اسلامشهر، به این افتخار می‌کنم که نام اسلامشهر در میادین رقابت‌های ورزشی ملی، بین‌المللی، جهانی و سکوهای قهرمانی می‌درخشد و این شهرستان حافظان و قاریان قرآن به عنوان پیشانی ورزش استان تهران و حتی کشور شناخته شده است.
وی با اشاره به کسب افتخارات جامعه ورزشی اسلامشهر، گفت: کسب ۹سهمیه مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا، کسب۲سهمیه المپیک ۲۰۲۰ و حضور ورزشکاران اسلامشهری در تیم‌های ملی رشته‌های مختلف ورزشی از جمله افتخارات اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر بوده که در طی سال‌های گذشته به دست آمده است.
آرمیان با تأکید بر اینکه توفیقات حاصل شده، نتیجه لطف و عنایت خداوند و حمایت‌ها و همراهی همه مسؤولان شهرستان و استان و تلاش پرسنل و ورزشکاران بوده، خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ علی‌رغم کمبود اعتبارات مالی و نبود تجهیزات ورزشی مورد نیاز، از ۴۸ رشته ورزشی موجود در شهرستان ۱۵ رشته به عنوان هیأت‌های ورزشی برتر استان تهران شناخته شده و رتبه نخست را کسب کرده‌اند.
 


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 105