En
تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1399
کد 5812

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

بستری شدن 18 نفر و فوت 5 نفر در 24 ساعت گذشته به علت ابتلا به ویروس کرونا

فرماندار اسلامشهر از بستری شدن 18 نفر در مراکز بیمارستانی و فوت 5 نفر در 24 ساعت گذشته به علت ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: روند صعودی مبتلایان و قربانیان کرونا در شهرستان بسیار نگران کننده و هشدار آمیز است و اگر شرایط به همین منوال ادامه یابد ناگزیر به وضع محدودیت های جدید در شهرستان خواهیم بود.
وی با بیان اینکه رعایت دستور العمل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک، شستن مکرر دستها و حفظ فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات می تواند به بهبود شرایط فعلی کمک کند، افزود: متاسفانه همانگونه که اعلام شد رعایت دستورالعمل های بهداشتی از 80 درصد در کشور به 60 درصد کاهش یافته و از مردم عزیز و شریف اسلامشهر درخواست داریم تا به رعایت حداکثری این دستورالعمل ها توجه داشته باشند.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه از مردم استمداد می طلبیم تا به کمک ما بیایند و کسانیکه نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند وادار و مجاب به رعایت کنند تصریح کرد:  از اقشار مختلف جوانان، ورزشکاران، بسیجیان قهرمان، فرهنگیان، دانشجویان، اساتید،کسبه، صاحبان صنعت و کسب و کار و مومنین و آنانی که دلشان برای شادابی و توسعه شهرستان می تپد، درخواست داریم تا در این زمینه کمک کنند.
وی همچنین با بیان اینکه سن ابتلا به ویروس کرونا و فوت ناشی از آن به شدت کاهش یافته افزود: نگران هستیم ادامه این روند خانواده ها، کسب وکار، امر تولید و درآمد مردم را بیش ازپیش دچارمشکل کند و از سویی  کادر درمان شهرستان نیز دچار خستگی مضاعف شوند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20