En
تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1399
کد 5814

برگزاری نشست فرماندار اسلامشهر با اعضای هیات فوتبال شهرستان/قدیر آرمیان به عنوان مشاور فرهنگی- ورزشی فرماندار  معرفی شد

نشست فرماندار اسلامشهر با اعضای هیات فوتبال شهرستان پیرامون بررسی مسائل و مشکلات این رشته پرطرفدار ورزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه که معاونین سیاسی، اجتماعی و امنیتی و امور فنی و عمرانی فرماندار نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات 7 ساله قدیر آرمیان در اداره ورزش و جوانان شهرستان و معرفی وی به عنوان مشاور فرهنگی- ورزشی فرماندار گفت: حضور پر تعداد فوتبالیست های اسلامشهری در تیم های لیگ برتری و لیگ آزادگان بیانگر ظرفیت و پتانسیل بالای فوتبال شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه فوتبال در اسلامشهر نیز همچون سایر نقاط  در تمامی دنیا طرفداران بسیاری دارد افزود: رشد و توسعه رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال شادابی، نشاط و سلامتی همگانی را در جامعه به دنبال خواهد داشت.
فرماندار اسلامشهر همچنین به موفقیت های تیم شهید اورکی در مسابقات مختلف در سالهای اخیر اشاره کرد و ادامه داد: این شهرستان از توانمندی لازم جهت برخورداری از یک تیم مستقل در مسابقات لیگ آزادگان و حتی لیگ برتر برخوردار است و فرمانداری شهرستان حمایت های لازم را در این خصوص خواهد داشت.
وی با بیان اینکه می توان از واحدهای صنعتی و تولیدی نامی شهرستان برای حمایت از تیم های ورزشی اسلامشهری در مسابقات مختلف کمک گرفت، اظهار داشت: باید در این زمینه هدف گذاری و برنامه ریزی مناسبی انجام شود.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 27