En
تاریخ : شنبه 19 مهر 1399
کد 5816

بازدید فرماندار اسلامشهر از دو واحد دامداری و مزرعه 120 هکتاری کشاورزی 

فرماندار اسلامشهر از دو واحد دامداری حاج محمد علی با 1400 راس دام، دامداری رنجبران با 5هزار راس دام و مزرعه 120 هکتاری خانی آبادی در احمدآباد مستوفی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این بازدیدها که محمد صالح ضیایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار و محمد بحیرایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور ضمن بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه های دامی و زراعی بر ضرورت رفع آنها تاکید کرد.
وی در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه اسلامشهر با برخورداری از 13هزار هکتار اراضی کشاورزی ، 10درصد محصولات کشاورزی استان تهران را تولید می کند افزود: ۱۰ درصد گوشت قرمز ، ۱۸ درصد شير، ۱۰ درصد تخم مرغ و ۸ درصد گوشت مرغ استان تهران در این شهرستان توليد و روانه بازار مي شود.
فرماندار اسلامشهر بر ضرورت حمایت از کشاورزان و دامداران توسط دستگاههای مختلف از جمله جهاد کشاورزی و صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: تولیدکنندگان بخش کشاورزی حافظ خاک و آب کشور و تامین کننده امنیت غذایی و تهیه کننده مایحتاج مردم به شمار می روند و باید تلاش کنیم تا دغدغه های و مشکلات کاری آنان را کم کنیم .


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20