En
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399
کد 5820

دیدار اعضای شورای تامین شهرستان اسلامشهر با فرمانده انتظامی جدید غرب استان تهران

اعضای شورای تامین شهرستان اسلامشهر با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با سردار کیوان ظهیری فرمانده جدید انتظامی غرب استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدار مسعود مرسلپور فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های سردار خانچرلی در زمان حضور در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و آرزوی موفقیت برای سردار ظهیری، از آمادگی کامل اعضای شورای تامین شهرستان جهت پشتیبانی و حمایت از برنامه های این فرماندهی جهت ارتقاء امنیت اجتماعی در اسلامشهر خبر داد.
وی ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه فرماندهی انتظامی اسلامشهر جهت تامین امنیت و آسایش مردم در این شهرستان گفت: با وحدت، همدلی و تعاملی که بین اعضای شورای تامین شهرستان حاکم است اسلامشهر در بسیاری از شاخص های امنیتی از وضعیت مطلوبی در سطح شهرستان های استان تهران برخوردار است.
فرماندار اسلامشهر همچنین بر ضرورت تقویت و تجهیز هرچه بیشتر فرماندهی انتظامی شهرستان تاکید کرد و افزود: مجموعه فرمانداری و دستگاههای اجرایی شهرستان نیز همچون گذشته همکاری های لازم را جهت تامین امکانات مورد نیاز نیروی خدوم انتظامی در شهرستان خواهند داشت.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 30