En
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 5825

 برگزاری مراسم‌کلنگ زنی مدرسه خیرساز برای کودکان استثنایی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در اسلامشهر 

آئین کلنگ زنی احداث مدرسه خیرساز برای کودکان استثنایی با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و فرماندار اسلامشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این‌مراسم که صیدلو مدیر کل آموزش وپرورش استان تهران نیز حضور داشت، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: با توجه به اوج گیری مجدد ابتلا به ویروس کرونا از تمامی عزاداران حسینی(ع) درخواست داریم‌تا الزامات اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برای روز اربعین را مورد توجه قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به موفقیت های دانش آموزان اسلامشهر در المپیادهای علمی و بویژه کنکور سراسری سال جاری گفت: امسال ۷ هزار و ۳۱۰ دانش آموز اسلامشهری در کنکور سراسری شرکت کردند که ۸۳ نفر رتبه زیر هزار، شش نفر رتبه دو رقمی و دو نفر نیز رتبه تک رقمی کسب کردند.

فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از خیر نیک اندیش مهندس فرشچی که احداث این مدرسه برای دانش آموزان استثنایی را بر عهده خواهد داشت، افزود: بحمدا... با پیگیری های مستمر رئیس آموزش وپرورش اسلامشهر و مشارکت و مساعدت خیرین عزیز مدرسه ساز، امروز شاهد کلنگ زنی دهمین‌مدرسه خیر ساز در سالهای اخیر در اسلامشهر هستیم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20