En
تاریخ : دوشنبه 24 آذر 1399
کد 6006

نشست برنامه ریزی پروژه های بخش مرکزی اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ،درنشستی که با حضور محمد قهارپور بخشدار مرکزی اسلامشهر ،علی میرزایی مشاور مشورتی بخشدار ،کارشناسان بخشداری ،دهیاران ،مسئولین مالی دهیاری ها ، روسای شورای اسلامی روستاها و اعضای شورای بخش مرکزی در محل سالن جلسات دهیاری بهرام آباد برگزار گردید و در خصوص پیش بینی پروژه های عمرانی در سطح روستاهای بخش مرکزی تبادل نظر شد.
نماینده عالی دولت در این نشست ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه موضوع این نشست  را برنامه ریزی در نحوه اجرای پروژه های روستاهای بخش مرکزی عنوان کرد و افزود با استفاده از ظرفیت ها و تجربه های آقای علیمیرزایی در مدیریتهای مختلف وزارت کشور  می توان چهره روستاهای بخش را تغییر داد .
محمد قهارپور با بیان  اینکه اولویت بخشداری رسیدگی به روستاهای کم برخودار و روستاهایی که از خدمات کمتری بهره مند بوده اند میباشد ، خلاصه ای از فعالیت ها شش ماهه اخیر را ارائه نمود که از مهم ترین آن میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.
1- احداث پیاده راه روستای سیمون - بازسازی و بهسازی ورودی روستا های کرک و سیمون (بهسازی2 منظوره )
2- شناسایی ساخت سازهای غیرمجازداخل بافت  و ارسال پرونده های کمیسیون 99 برای تعیین تکلیف  
3- صدور احکام تخریب برای  ساخت وساز های غیرمجاز خارج ازبافت روستاها  با همکاری اداره جهاد کشاورزی و رفع خلاف در روستای حسین آباد طی دو مرحله
4-رسیدگی به وضعیت نا بسامان روستاهای علی آباد طپانچه (شامل لکه گیری،آسفالت و رفع آب گرفتگی ورودی روستا ،ایجاد فضای سبز در حاشیه رودخانه  نصب و تعمیر روشنایی بلوار روستا ) از مهم ترین اقدامات در راستای خدمت رسانی به مردم شریف بخش مرکزی میباشد .
 آقای علیمیرزایی مشاور بخشدار نیز با بیان اینکه درحد توان باید به مردم خدمت کرد و نباید از هیچ تلاشی دریغ نمود  افزود، دهیاران محترم نیز میبایست نسبت به تعریف پروژه های خدماتی اقدام و موجبات جلب و افزایش رضایتمندی مردم را فراهم نمایند.
در این جلسه مقرر گردید  دهیاران محترم حداکثر ظرف مدت 48 ساعت نسبت به پیش بینی پروژه های قابل اجرا در سطح روستاها و اعلام  به بخشداری اقدام نمایند تا نسبت به تسریع موضوع  در زمینه رفع موانع موجود در اجرای پروژه های مذکور اقدام گردد.
در پایان بخشدارمرکزی و رئیس شورای بخش به سوالات مطرح شده توسط حضار و دهیاران پاسخ دادند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 آذر 1399
  • توسط بخشداری مركزی شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 46