En
تاریخ : شنبه 29 آذر 1399
کد 6015

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش چهاردانگه

جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات روستایی با حضور حیدری بخشدار چهاردانگه و دهیاران تابعه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی بخشداری چهاردانگه جلسه هم اندیشی دهیاران بخش چهاردانگه با حضور حیدری بخشدار چهاردانگه ،همکاران و دهیاران این بخش به منظور بررسی مسائل و مشکلات و نیاز های روستا ها در محل بخشداری برگزار گردید.
در این جلسه مصطفی حیدری بخشدار چهاردانگه، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، هدف از برگزاری این نشست را تبادل نظر و ارائه راهکار در خصوص مسائل و مشکلات مردم روستا دانست و افزود دهیاران باید به دنبال حل مسائل و مشکلات روستاها باشند .
وی همچنین تاکید کرد: با نزدیک شدن به شب یلدا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری  و اهمیت سلامت مردم ،دهیاران و اعضای شوراهای روستایی باید با استفاده از ظرفیت های موجودفضای مجازی  ، افراد تاثیر گذار، نصب بنر وپخش تراکت نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم روستا اقدام نمایند  وبا توجه به اهمیت پیشگیری از بیماری کرونا ، در این ایام باید از برپایی هر گونه بازارچه محلی  در سطح روستاها ممانعت بعمل آید.
حیدری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود : دهیاران ضمن آگاهی از حیطه وظایف و مسئولیت خود باید آبادانی روستاها را در الویت کاری خود قرار دهند . وی همچنین با اشاره به اهمیت ساخت و ساز های غیر مجاز در روستاها جلوگیری از هر گونه تخلف در این زمینه را از وظایف مهم دهیاران بر شمرد و
خاطر نشان کرد : با توجه به فصل بارش و نزولات جوی ،مراقبت و کنترل لازم را از انهار و مسیر های روان آب و سیلاب ها داشته باشند .

بخشدار چهاردانگه در پایان گفت : با نزدیک شدن به ایام انتخابات این فعالیت های شوراهای اسلامی شهر و روستا رصد می شود و هر گونه سوء استفاده از امکانات دولتی خلاف قانون است و دهیاران باید در زمینه دقت نظر کافی داشته باشند.


 


  • نوشته شده
  • در شنبه 29 آذر 1399
  • توسط بخشداری چهار دانگه شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 76