En
تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1399
کد 6179

اهداء حکم مسئولیت رئیس جدید اداره ارشاد اسلامشهر توسط فرماندار شهرستان

حکم مسئولیت حسین کشاورزیان به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر صبح امروز توسط فرماندار شهرستان به وی اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن تبریک انتصاب حسین کشاورزیان به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از تلاش ها و زحمات میثم مرادی رئیس سابق این اداره قدردانی کرد.
وی با اشاره به اینکه شهرستان اسلامشهر در حوزه فرهنگ و هنر از استعدادها و هنرمندان توانمند و صاحب سبکی برخوردار است گفت: حمایت از جامعه هنرمندان، فراهم سازی زمینه جذب بیش از پیش جوانان و نوجوانان به فعالیت های فرهنگی و هنری و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایرانی- اسلامی در شهرستان از جمله انتظاراتی است که رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان باید برای تحقق آنها تلاش کند.
فرماندار شهرستان با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی اسلامشهر در سالهای اخیر با هدایت ها، رهنمودها و مدیریت حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر به طور مستمر رتبه برتر استان تهران را کسب کرده افزود: امیدوارم آقای کشاورزیان که فرزند یکی از شهدای والامقام دفاع مقدس است با هماهنگی و تعامل لازم با رئیس شورای فرهنگ عمومی و سایر مسئولان شهرستان در ایفای وظایف خود موفق عمل کند.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 بهمن 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 52