En
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 6242

فرماندار اسلامشهر:

اعمال سیاست های پیشگیرانه در حوزه ساخت وساز غیرمجاز موفق بوده/ تخریب 188 ساخت و ساز غیر مجاز در سال جاری

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: اعمال سیاست های پیشگیرانه در حوزه ساخت وساز غیرمجاز موفق بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز این شهرستان  که با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: در حوزه اراضی کشاورزی باید درجه بندی این اراضی مشخص شود تا ملاک عمل برای دستگاههای مختلف شهرستان مشخص شود.
وی با بیان اینکه در 11 ماهه امسال 25 جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان برگزار شده گفت: در سال جاری 188 ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان تخریب و قلع و قمع شده و 306 مورد پرونده مربوط به ساخت و ساز غیر مجاز نیز به مقام قضایی ارجاع شده است.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: به لحاظ موقعیت جغرافیایی اسلامشهر و نزدیکی شهر به تهران، ‌اراضی مرغوب این شهرستان مورد هجمه افراد سود جو قرار گرفته است. 
وی با بیان اینکه در یک مورد شبانه با ۲۷کارگر زمینی وسیعی را دیوارکشی کردند که البته ظرف ۷۲ ساعت اقدام به تخریب این دیوار کردیم افزود: در اراضی زراعی روستاهای یکی از بخش های اسلامشهر که مورد تعدی شهرداری تهران قرار گرفته بود و با تبانی اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز کرده بودند برای چندمین بار نسبت به تخریب بناها اقدام شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 17