En
تاریخ : سه شنبه 10 فروردين 1400
کد 6347

درخواست فرماندار اسلامشهر  برای تبدیل هفت ناحیه صنعتی شهرستان به شهرک صنعتی

فرماندار اسلامشهر گفت: در صورت تبدیل هفت ناحیه صنعتی شهرستان به شهرک صنعتی شاهد توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد فرصت های شغلی جدید در اسلامشهر خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صمت و استاندار تهران برگزار شد ضمن قدردانی از حضور دکتر جهانگیری در شهرستان اسلامشهر گفت: یکی از موانع توسعه کارخانجات بزرگ در شهرستان قانون ممنوعیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران است که در سال ۱۳۴۶ تصویب شده است.
وی تصریح کرد: این قانون باعث شده تا بسیاری از کارخانجات به دنبال دریافت مجوز صنفی بروند که در امر تولید و ایجاد اشتغال خلل ایجاد کرده است.
مرسلپور با بیان اینکه در سالهای ۹۷ و ۹۸ شهرستان اسلامشهر رتبه نخست ایجاد اشتغال را در استان تهران کسب کرده گفت: در سال ۹۹ نیز بیش از ۱۰ هزار فرصت شغلی جدید در اسلامشهر ایجاد شده است.
وی افزود: اقدامات اولیه برای ایجاد شهر تخصصی کفش نیز انجام شده و در حال حاضر در کمیسیون امور زیر بنایی دولت در دست بررسی است و در صورت تسریع در تصویب مجوز مربوطه پنج هزار شغل در اسلامشهر در این شهرک تخصصی ایجاد خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 10 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 45