En
تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400
کد 6359

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

آغاز ثبت نام انتخابات شوراهای روستا از فردا 16 فروردین/ حضور داوطلبان در بخشداری ها برای ثبت نام الزامی نیست/ انتخابات شورای روستا در 21 روستای شهرستان برگزار خواهد شد

فرماندار اسلامشهر گفت: ثبت‌نام داوطلبان عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا از صبح فردا دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرماندئاری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان اینکه انتخابات شورای روستا در 21 روستای شهرستان برگزار خواهد شد اظهار داشت: امسال در 10 روستای بخش مرکزی، 6 روستای بخش چهاردانگه و 5 روستای بخش احمدآباد مستوفی انتخابات شورایهای اسلامی روستا برگزار می شود.
وی تصریح کرد: حضور داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در بخشداری ها جهت ثبت نام الزامی نیست و داوطلبان می توانند همچون انتخابات شورای شهر به صورت غیرحضوری نیز ثبت نام کنند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت وزارت کشور
https://moi.ir و دریافت نرم افزار «ثبت نام غیرحضوری داوطلبین شوراها»
http://Entekhabat.moi.ir اسناد الکترونیکی مورد نیاز را پیوست کنند که این اقدام به عنوان فرایند قانونی ثبت نام مورد پذیرش بوده و نیازی به حضور در بخشداری ها جهت تایید نهایی ثبت‌نام ندارند
مرسلپور با بیان اینکه داوطلبان با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نیز می توانند ثبت نام خود را انجام دهند تصریح کرد: امکان ثبت نام از داوطلبان شوراهای روستا در بخشداری ها نیز فراهم شده و داوطلبان می توانند ثبت نامشان را در بخشداری ها نیز انجام دهند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20