En
تاریخ : سه شنبه 7 ارديبهشت 1400
کد 6412

برگزاری جلسه کمیته مقابله با عملیات روانی شهرستان اسلامشهر

جلسه کمیته مقابله با عملیات روانی در خصوص انتخابات پیش رو ، با حضور جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ،کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر و دیگر اعضاء روز دو شنبه 6 اردیبهشت ماه در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در این جلسه حسین کشاورزیان  ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به حاضرین در جلسه ، با اشاره به مصوبه شورای تامین شهرستان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان دبیر این کمیته وظیفه دارد از سیاه نمایی دشمن در خصوص عملکرد مسئولین نظام و دستگاههای دولتی جلوگیری نماید.  
کشاورزیان افزود: ما با تشکیل این کمیته با حضور شهرداری ها ، بخشداری ها ،اداره صنعت ، معدن و تجارت، اداره جهاد کشاورزی و اداره کار و رفاه اجتماعی باید با هم فکری همدیگر با این موضوع مقابله نمائیم .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با توجه به در پیش رو بودن انتخابات ،اظهار داشت : ما باید برخی از سایت های غیر قانونی را که مخالف اصل نظام هستند و قصد دارند نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند شناسایی و اعلام نمائیم و همچنین در مقابله با این موضوع باید فعالیت هایی را صورت دهیم که یکی از آنها جمع بندی اقدامات و فعالیت های مسئولین در سطح شهرستان است و باید این برنامه ها را از طریق فضاهای مجازی ، رسانه ، تلویزیون و ... به مردم منعکس نمائیم.  
سپس جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری اسلامشهر گفت: مردم باید کلیه اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط ادارات ،ارگان ها و نهادها را در زندگی روز مره خودشان احساس کنند تا بتوانند بحث انتخابات را تحت تأثیر قرار دهند. 
جعفری در ادامه به استفاده از ظرفیت و پتانسیل انجمن های فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه در تحقق یافتن این مهم تاکید نمود .
 
در پایان این جلسه هر یک از اعضا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع مورد نظر پرداختند.
 
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 7 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 24